Fag MED Teknik og Miljø


Formand 

Direktør for Beskæftigelse, Teknik og Miljø

Lene Faber

Lene.D.Faber@99454545.dk

           
 

Chef, Teknik og Miljø

Benn Erik Grav

Benn.Erik.Grav@99454545.dk

 

 

Vejformand, Vej og Park

Palle Dam 

Palle.Dam@99454545.dk

  

 

Næstformand 

Arbejdsmiljørepræsentant

Per K. Christensen

per.kronborg.christensen@99454545.dk

 

Tillidsrepræsentant for 3F (LO) 

Dorthea Jensen 

Dorthea.jensen@99454545.dk

 

Tillidsrepræsentant for 3F (LO)

John Tolstrup

John.Tolstrup@99454545.dk

 

Sekretær

Mia Pilgaard Nielsen

Mia.pilegaard.nielsen@99454545.dk           

Suppleanter til Fag MED Teknik og Miljø

Suppleant for Dorthea Jensen

 

Mogens Hovaldt

Mogens.Hovaldt@99454545.dk

Suppleant for John Tolstrup 

Charlotte Eva Nielsen

kostokbro13@mail.com

AMR-suppleant for Fag MED Teknik og Miljø

 

Johnny Engelsted

Johnny.Engelsted@99454545.dk

Dagsorden og referater

MED-udvalget for Teknik og Miljø
Opdateret 9. november 2018