Hoved MED

Formand

Kommunaldirektør

Søren Steensen

soren.steensen@99454545.dk

Direktør for Beskæftigelse, Teknik og Miljø

Lene Faber

Lene.D.Faber@99454545.dk

Direktør for Stabene

Jens Davidsen 

Jens.Davidsen@99454545.dk

Direktør for Børn og Kultur

Henning Risager 

Henning.Risager@99454545.dk

Direktør for Sundhed og Velfærd

Henrik Aarup-Kristensen 

Henrik.Aarup-Kristensen@99454545.dk

 

Chef for HR og Sekretariat

Jens Chr. Platen

Jens.Chr.Platen@99454545.dk

  

Næstformand

Fællestillidsrepræsentant for DS (FTF)

Rita Nielsen

Rita.Nielsen@99454545.dk

 

 

 

 

Fællestillidsrepræsentant for DLF (FTF)

Lars Andreasen

lars.andreasen@99454545.dk    

 

Fællestillidsrepræsentant for FOA (LO)

Lene Svenningsen

lene.svenningsen@99454545.dk

Fællestillidsrepræsentant for SL (LO)

Ellen M. Rasmussen

ellen.m.rasmussen@99454545.dk



Fællestillidsrepræsentant for HK (LO) 

Ingrid Thompsen

Ingrid.Thompsen@99454545.dk

 

Tillidsrepræsentant for BUBL (FTF)

Lena Skjødsholm 

Lena.skodsholm@99454545.dk

 

Fællestillidsrepræsentant for AC (FTF)

Ole Holdt

Ole.Holdt@99454545.dk

 

Tillidsrepræsentant for 3F (LO)

Dorthea Jensen

dorthea.jensen@99454545.dk

 

Arbejdsmiljørepræsentant

Teknik og miljø

Per K. Christensen

per.kronborg.christensen@99454545.dk

 

Arbejdsmiljørepræsentant

Administrationen & Ejendomsservice

Marianne Heilskov Hansen

marianne.heilskov.hansen@99454545.dk
 

Arbejdsmiljørepræsentant

Sundhed og Velfærd

Ann Cathrine Vestergaard

ann.cathrine.vestergaard@99454545.dk

 

Arbejdsmiljørepræsentant

Børn & Kultur 

Jesper Jensen

Jesper.Jensen@99454545.dk

 

Sekretær:

Gitte Grau

gitte.grau@99454545.dk

 

Sekretær:

Mia Pilgaard Nielsen                  

mia.pilegaard.nielsen@99454545.dk

 Suppleanter til Hoved MED

Suppleant for Per Kronborg

 

Johnny Engelsted

Johnny.Engelsted@99454545.dk

1. suppleant for Marianne Heilskov Hansen 

 

Maria Charlotte Petersen

Maria.Petersen@99454545.dk

2. suppleant for Marianne Heilskov Hansen 

 

Solveig Pedersen

Solveig.Pedersen@99454545.dk

Suppleant for Jesper Jensen

 

Jakob Hyllested

Jakob.Hyllested@99454545.dk

Suppleant for Dorthea Jensen

Connie Borkhardt

Connie.Borkhardt@99454545.dk

Suppleant for Ellen Rasmussen

Jeanette Andersen

Jeanette.Andersen@99454545.dk

Suppleant for Lene Svenningsen

Tina Hammer Præsius

Tina.Hammer.Praesius@99454545.dk

 

Dagsorden og referater

MED-Hovedudvalg
Opdateret 9. november 2018