Fag MED Administrationen og Ejendomsservice

SS

Formand:

Kommunaldirektøren

Søren Steensen 

soren.steensen@99454545.dk

Direktør for Beskæftigelse, Teknik og Miljø

Lene Faber

lene.d.faber@99454545.dk

JD

Direktør for Stabene

Jens Davidsen

jens.davidsen@99454545.dk


Leder af Ejendomsservice

Ole Lund

ole.lund@99454545.dk



Næstformand

Fællestillidsrepræsentant for DS (FTF)

Rita Nielsen

rita.nielsen@99454545.dk

 

 

 

 

Fællestillidsrepræsentant for HK (LO)

Ingrid Thomasen

Ingrid.Thompsen@99454545.dk

Fællestillidsrepræsentant for 3F (LO)

Connie Borkhardt

Connie.Borkhardt@99454545.dk


 

Tillidsrepræsentant for HK [Plads lånt fra TL] (LO)

Carsten Hoff Mortensen

Carsten.hoff.mortensen@99454545.dk

Fællestillidsrepræsentant for AC (FTF)

Ole Holdt

ole.holdt@99454545.dk

AL

Tillidsrepræsentant for SL (LO)

Annette Lerche

annette.lerche@99454545.dk

 AKJ

Tillidsrepræsentant for FYS (FTF)

Anne Kirstine Jensen

anne.kirstine.jensen@99454545.dk

Tillidsrepræsentant for FOA (LO)

Jesper Larsen

jesper.larsen@99454545.dk

 

Arbejdsmiljørepræsentant

Solveig Pedersen

Solveig Pedersen@99454545.dk

Arbejdsmiljørepræsentant

Maria Charlotte Petersen

Maria.Petersen@99454545.dk

MHH

Arbejdsmiljørepræsentant

Marianne Heilskov Hansen

marianne.heilskov.hansen@99454545.dk

 

Sekretær:

Gitte Grau

gitte.grau@99454545.dk

Suppleanter til Fag MED Administrationen og Ejendomsservice

Suppleant for Connie Borkhardt

 

Trine Budolfsen

Trine.Budolfsen@99454545.dk

1. AMR-suppleant til Fag MED Administrationen og Ejendomsservice

Anja Morsing

Anja.Morsing@99454545.dk

2. AMR-suppleant til Fag MED Administrationen og Ejendomsservice

Hanne Geisler

Hanne.Geisler@99454545.dk

3. AMR-suppleant til Fag MED Administrationen og Ejendomsservice 

Ulla Christensen

Ulla.Christensen@99454545.dk

Suppleant for Jesper Larsen 

Svend Olsen

Svend.Olsen@99454545.dk

Suppleant for Carsten Hoff Mortensen

Bodil Koch Pedersen

Bodil.Koch.Pedersen@99454545.dk

 Suppleant for Annette Lerche

Pia Bro Marinussen

pia.bro.marinussen@99454545.dk

Suppleant for Anne Kirstine Jensen

Annie V. Præstegaard

Annie.Præstegaard@99454545.dk

Suppleant Rita Nielsen

Jeppe Andersen

Jeppe.Andersen@99454545.dk

Dagsorden og referater

MED-udvalget for Administrationen
Opdateret 9. november 2018